Mordory – czyli w jakim kierunku będą ewoluować biurowce

Jak będzie nam się pracowało w miastach za 30 lat? W jakim kierunku będą ewoluować biura? Czy biurowce okażą się niepotrzebne w obliczu pracy hybrydowej? Czy w miastach przyszłości będą nadal funkcjonowały mordory?

Redaktor Dariusz Bugalski zaprasza na cykl rozmów o przyszłości

Jak będzie nam się pracowało w miastach za 30 lat? W jakim kierunku będą ewoluować biura? Czy biurowce okażą się niepotrzebne w obliczu pracy hybrydowej? Czy w miastach przyszłości będą nadal funkcjonowały mordory? O koncepcji miast 15-minutowych, potrzebie ‘zielonych biurowców’ i czterech pokoleniach, które spotkają się w jednej przestrzeni biurowej opowiada w kolejnym wywiadzie z cyklu Polskie Miasta Przyszłości Maciej Wójcik – Partner Zarządzający w TDJ Estate, firmie inwestycyjnej, która od blisko 10 lat specjalizuje się w realizacji projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych, m.in. nowoczesnego kompleksu biurowego KTW, zlokalizowanego w sąsiedztwie katowickiego Spodka.

Zapraszamy na czwarty wywiad z cyklu „Polskie Miasta Przyszłości 2050”. Gospodarzem spotkań jest Dariusz Bugalski. Twórca K3 - podcast o dobrym życiu, wybitny dziennikarz.

Więcej artykułów:

Polska: co jest stawką w tej grze? Wyzwania transformacji

Polska prowadzi głęboką transformację swojego sektora energetycznego w celu odejścia od spalania węgla kamiennego i brunatnego. Jedną z potężnych dźwigni zmian jest poprawa efektywności energetycznej.

Czytaj więcej

Raport Polskie Miasta Przyszłości 2050 - czyli o potędze wspólnego działania

Czy będziemy lgnąć do miast czy raczej z nich uciekać? Czy wiedza ekspertów z Saint−Gobain pomoże osiągnąć neutralność klimatyczną?

Czytaj więcej

Kryzys klimatyczny - czyli jak zadbać o Ziemię, aby pozostała naszym domem w przyszłości

Czy grozi nam katastrofa klimatyczna? Czy wystarczy nam czasu, aby jej zapobiec? Jakie są sposoby skutecznego przeciwdziałania zmianom klimatycznym?

Czytaj więcej
Zobacz więcej